Кучерявий спосіб: як підкреслити завиток?

Гарні кучері – це так ефектно! Домогтися ідеального укладання нескладно, якщо познайомитися на сайті https://newpeople.kiev.ua/ з правильним доглядом.

Кучерявий метод: у чому фішка?

Ідея цієї технології в тому, щоб повернути кучерявому волоссю природну текстуру: чи то крутий завиток, чи то легкий локон. Багато доглядових засобів для волосся порушують натуральну структуру волосся і заважають їм витися.

Кучерявий спосіб: як підкреслити завиток?

Для того, щоб перейти на кучерявий метод, потрібно глибоко очистити волосся шампунем, що містить сульфати: він допоможе змити залишки засобів для укладки та інших продуктів. Це стане останнім разом, коли ви використовуєте такий шампунь.

При наступному миття голови і надалі використовуйте безсульфатні шампуні. Наносите шампунь на шкіру голови, не розподіляючи по довжині волосся: вона промивається залишками шампуню, що потрапили зі шкіри голови.

Другий важливий крок при кожному миття голови – кондиціонер. Нанесіть засіб, відступаючи сантиметр від коріння. Якщо ваше волосся схильні до жирності, відступ можна зробити більше. Кондиціонер допомагає наситити волосся вологою, що дуже важливо для пружної структури завитка. Наносити засіб слід від кінців, поступово переходячи до коріння. Розподіліть кондиціонер стискаючими рухами і почніть потихеньку змивати водою, продовжуючи втискати кондиціонер у волосся.

Після миття голови залишається тільки загорнути волосся в м’який бавовняний рушник і дати їм висохнути природним чином. Якщо ви дуже поспішайте, можна використовувати фен, але тільки з дифузором.

Кучерявий спосіб: як підкреслити завиток?

Які продукти можна скуштувати?

Відмінним вибором для кучерявого волосся стане кондиціонер для волосся з бананом. У банані дуже багато мікроелементів і поживних речовин, які стануть у нагоді вашому волоссю!

  • Калій допомагає відновлювати волосся.
  • Магній сприяє збільшенню обсягу та надає блиску.
  • Залізо зміцнює волосся.
  • Вітамін А допомагає росту волосся, а ще він відомий властивостями, що регенерують.
  • Вітамін Е надає сяйва і доглянутий вигляд, перешкоджає появі кінців, що січуться.

Банан та олія кокосу забезпечують волоссю інтенсивне харчування та зволоження без обтяження. Після застосування волосся стає більш м’яким, гладким і блискучим, а завиток – більш вираженим і пружним.

Add a Comment

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *