Без макіяжу та фільтрів: як досягти природного сяйва шкіри?

Багато хто впевнений, що сяюча, гладка шкіра – результат роботи професійного візажиста чи фільтрів у додатку. У нас хороші новини: природного сяйва можна досягти і без макіяжу!

Сироватка Суперсіяння з вітаміном С* та гель-сяйво – ефективний дует, який допоможе зробити шкіру гладкою та зволоженою.

За нас розібравля цей блог Belkashop, у чому секрет їхньої суперсили.

Ключовий інгредієнт сироватки та гелю – вітамін С*. Добре знайомий усім з дитинства, вітамін С ефективний і у догляді за шкірою. Він має потужний антиоксидантний ефект, захищає шкіру від наслідків несприятливого впливу сонця та інших агресивних факторів, береже шкіру від передчасного старіння. Крім цього, вітамін С* бере участь у синтезі колагену, ущільнюючи шкіру та підвищуючи її пружність.

Без макіяжу та фільтрів: як досягти природного сяйва шкіри?

Як працює сироватка?

Сироватка Суперсіяння містить вітамін С*, доповнений інгредієнтами, що вже довели свою ефективність: саліциловою кислотою і ніацинамідом. Таке поєднання компонентів надає здорового сяйва – шкіра ніби світиться зсередини. Результат можна оцінити вже через 3 дні: шкіра виглядає більш рівною та гладкою. При регулярному та послідовному використанні через 6 днів покращується колір обличчя – воно виглядає свіжішим, а пігментні плями стають не такими помітними.

Без макіяжу та фільтрів: як досягти природного сяйва шкіри?

Як гель-сяйво допомагає посилити ефект?

Наступний важливий етап комплексу – гель-сяйво. Його особливо важливо використовувати після сироватки – саме так він “закріплює” ефект, запечатує вологу та створює захисний бар’єр. Таким чином, всі інгредієнти сироватки довше затримуються і віддають більше ефекту. Гель-сяйво, у свою чергу, наповнює клітини вологою та зберігає ефект на 48 годин. Важливо, що легкою формулою гель швидко вбирається, не залишає липкості чи слідів.

У догляді за шкірою обличчя важлива регулярність та комплексність, адже тільки з правильною рутиною з’являється заповітний результат – сяюча та гладка шкіра.

Add a Comment

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *