Панорамне скління: види та особливості

Панорамне скління – це модний спосіб світлового облаштування приміщень, що дозволяє створити відчуття єдності з навколишнім світом за допомогою природного освітлення. У цій статті ми розповімо про різні види різноманітного панорамного скління, його нюанси та особливості.

  1. Фіксоване панорамне скління

Фіксована панорама – це найпростіший і найдоступніший спосіб скління. Є нерухомими скляними панелями, які не відкриваються. Такий тип скління дає можливість відкрити вид на навколишній світ через штульпове вікно в максимальному ракурсі, що дозволяє проникати у приміщення великої кількості природного світла. Фіксоване панорамне скління часто використовується в заміських будинках, кафе, ресторанах та інших об’єктах, розташованих у красивих місцях.

Панорамне скління: види та особливості

  1. Розсувне панорамне скління

Розсувна панорама – це більш функціональний варіант скління, який дозволяє відкривати та закривати панелі зі скла. Така конструкція складається з кількох розсувних стулок, які можуть рухатися убік, складаючись один на одного. Таке скління дозволяє створити максимальну вентиляцію та можливість виходу на відкриту терасу або великий балкон. Розсувне панорамне скління також нерідко використовується у заміських котеджах, дорогих апартаментах та ресторанах.

  1. Орне панорамне скління

Орний варіант панорамного скління – включає скляні панелі, які відкриваються, повертаючись навколо вертикальної осі. Подібне вікно складається з однієї або декількох стулок, які можуть відкриватися назовні або всередину приміщення. Орне скління дозволяє організовувати максимальне вентилювання та зручність при проході у відкритий простір. Таке скління часто використовується у заміських котеджах, віллах та квартирах.

  1. Підйомно-зсувне панорамне скління

Підйомно-зсувна конструкція панорами – це варіант скління, при якому прозорі панелі можуть підніматися вгору та зрушуватись у сторони, складаючись у спеціальні відсіки. Воно також створює максимальну відкриту освітлену площу із можливістю виходу на балкон чи терасу. Підйомно-зсувне скління часто використовується в заміських будинках, ресторанах та готелях.

Особливості панорамного скління:

  1. Максимальне використання природного сонячного освітлення

Головна перевага панорамних вікон – висока пропускна здатність природного світла у приміщення, що створює комфортну та приємну атмосферу, а також дозволяє економити електроенергію. Це особливо актуально у тих приміщеннях, де немає можливості встановити додаткові вікна.

  1. Об’єднання внутрішнього та зовнішнього простору

Панорамне скління викликає відчуття єдності з навколишньою природою і дозволяє насолоджуватися чудовим виглядом за вікнами, перебуваючи при цьому в комфортних умовах з середини приміщення. Це особливо актуально при негоді для заміських котеджів із панорамним виглядом.

  1. Збільшення корисної площі

Панорамне скління дає змогу ефективно використовувати корисну площу приміщення, оскільки воно не займає місце усередині приміщення під час відкриття вікон. Це може бути дуже актуальним для невеликих квартир або кафе, де кожен квадратний метр має значення.

Панорамне скління: види та особливості

  1. Захист від зовнішніх факторів

Скло, що використовується в панорамному склінні, має підвищену міцність і захищає від вітру, пилу, снігу, дощу та шуму ззовні. Це особливо актуально для приміщень, розташованих поряд із жвавими вулицями або вітряними місцями.

  1. Енергозбереження

Сучасні технології дозволяють створювати панорамне скління з високим ступенем звуко та теплоізоляції, що дозволяє знизити втрати тепла та заощадити на опаленні, а також кондиціонуванні приміщення.

Панорамне скління – це гарний та сучасний спосіб облаштування житлових та робочих приміщень, що дозволяє викликати відчуття єднання з навколишнім світом, а також максимально використовувати природне сонячне освітлення. Воно може бути фіксованим, розсувним, орним або підйомно-зсувним. Скління у вигляді панорами має ряд особливостей, таких як максимальне використання світла, поєднання внутрішнього та зовнішнього простору, збільшення корисної площі, захист від зовнішніх факторів та енергозбереження. При виборі панорамного скління важливо врахувати усі ці особливості та підібрати оптимальний варіант для свого приміщення.

Add a Comment

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *