6 вправ від в’ялості пахв і рук (з гантелями чи пляшками з водою)

Для чого корисні вправи які нам надав портал bonus-club:

  • для зміцнення м’язів рук, плечей та грудей;
  • для позбавлення від в’ялості пахв та рук;
  • для покращення рухливості плечових суглобів;
  • для розкриття грудної клітки та розтяжки міжреберних м’язів.

6 вправ від в'ялості пахв і рук (з гантелями чи пляшками з водою)

Розведення рук перед собою (10-12 повторень). Витягніть руки з гантелями вперед і на видиху повільно розведіть їх убік. Не опускайте руки нижче паралелі із підлогою.

Відведення зігнутих рук (14-16 повторень). Зігніть руки і тримайте їх біля боків. На видиху піднімайте по черзі праву і ліву руку вгору так, щоб плече було паралельно підлозі.

Підйоми рук через сторони (10-12 повторень). Опустіть прямі руки, долоні дивляться назовні. На видиху підніміть руки через сторони вгору трохи вище за паралель підлоги.

Пульсація розлучених рук (18-20 пульсацій). Почніть пульсувати розведеними руками, піднімаючи їх униз у низькій амплітуді. Тримайте швидкий темп. Долоні дивляться нагору.

6 вправ від в'ялості пахв і рук (з гантелями чи пляшками з водою)

Метелик з гантелями (10-12 повторень). Зігніть руки і зведіть їх передпліччям перед собою. На видиху розведіть руки убік. Не зводьте лопатки в крайній точці, щоб не переносити навантаження на м’язи спини.

Розведення рук у нахилі (10-12 повторень). Нахиліться вперед, корпус трохи вище за паралель зі підлогою. Коліна трохи зігнуті. Руки витягнуті вниз, гантелі разом. На видиху розводьте руки на всі боки, відводячи лікті вгору за спину.

Можна повторити тренування у 2-3 кола.

Add a Comment

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *