Як збуджити хлопця? Перевірені способи

Досвідчена жінка знає прийоми, які допоможуть отримати в ліжко бажаного чоловіка і зробити так, щоб він не захотів залишати її. Це і вміння подати себе і безпосередньо сексуальні навички. Але головне, щоб чоловік, опинившись тет-а-тет з дамою, уже горів від пристрасті, треба роздратувати його як слід. Як збудити хлопця по переписці читайте за посиланням https://dolce-cafe.com.ua/?p=565.

Погляд

Вміла жінка вміє переключити себе на щось приємне та сексуальне, коли чоловік підійде до неї. При цьому її зіниці розширяться, а сама вона засяє, створивши навколо себе атмосферу бажання. Потужніше за магніт для чоловіка бути не може.

Пози та жести

Своїм тілом дівчина має дати відповідні сигнали. При цьому потрібно бути красивою і по-котячому граціозною, уникаючи небажаної манірності або відвертої вульгарності. Легкі дотики руками до боків, стегон, трохи до грудей допоможуть чоловічій уяві розігратися. Можна сидіти, закинувши ногу на ногу та міняти ногу. Манеру облизувати губи, чіпати волосся, сексуально їсти або курити краще потренувати перед дзеркалом, щоб не виглядати смішно та безглуздо.

Як збуджити хлопця? Перевірені способи

Манера одягатися

Звісно, одяг має демонструвати жіночність, підкреслювати форми. Для дівчини краще спідниці, сукні та підбори, нехай навіть на невеликому підйомі. Власниці струнких ніг можуть дозволити собі лосини або штани, що обтягують. Потужним знаряддям є панчохи та спідниця-олівець із розрізом. Не варто забувати і про аксесуари. Гарне кольє приверне додаткову увагу до декольти. Рекомендується одягатися в яскравих тонах або додати помітних деталей. Червоний колір сам по собі є сексуальним викликом, деталі цього кольору, комбінації з чорним, манікюр чи помада обов’язково привернуть увагу до їхньої володарки.

Розмови та дотики

Можна попросити чоловіка розповісти про свій досвід або фантазіях, що запам’ятовується, і в цей момент покласти руку йому на плече, коліно або ж притулитися до грудей. Хорошим прийомом буде ніжно, ніби граючи, ковзати пальцями його тілом. Пара компліментів значно підніме рейтинг жінки в його очах, як і щирий сміх над його жартами. Крім того, необхідно слухати чоловіка уважно та з цікавістю.

Add a Comment

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *