Як почати спілкування на сайті знайомств з жінкою або чоловіком: 6 простих порад

Багато хто намагається знайти пару в додатках для знайомств, але часто безуспішними виявляються навіть спроби зав’язати спілкування.

Звичайно, є маса незвичайних способів зав’язати цікаву розмову, але в більшості випадків набагато краще працює простота. Стаття нижче розповість, як краще розпочати спілкування:

Зробіть щирий комплімент

Серед кращих компліментів, які можна знайти в інтернеті, ви знайдете щось оригінальне, тільки якщо вам пощастить. Але й не варто надто оригінальнувати. Просто розкажіть, що вам дійсно сподобалося. “Я написав/а тобі, тому що ти…” – буде хорошим вступом.

Як почати спілкування на сайті знайомств з жінкою або чоловіком: 6 простих порад

Задайте питання на основі фотографій

Виберіть щось конкретне на фотографії, наприклад, пейзаж, локацію, предмет одягу та запитайте про це. («Мені подобається ці чудові краєвиди! Де було зроблено фото?»).

Це добрий спосіб показати, що ви дійсно вивчили профіль. До того ж, ви хоч би дізнаєтесь, де знаходиться це мальовниче місце та зможете відвідати його.

Якщо потенційний співрозмовник має незвичайний інтерес чи роботу, запитайте, як так вийшло

Головне показати те, наскільки ви зацікавлені. Виявіть цікавість і дайте людині розповісти про те, що їй подобається. Якщо у вас є спільний інтерес, скажіть про це. Близькі захоплення – чудовий спосіб налагодити зв’язок із людьми.

Скажіть щось на кшталт: «Я бачив у твоєму профілі, що ти здорово малюєш. Як довго ти цим займаєшся?

Питання типу «або/або»

Зберігайте позитивний настрій (тобто не питайте про щось страшне) і використовуйте цей підхід найвеселішим і безтурботним способом. Наприклад, «ти віддаси перевагу подорожі на море або у велике місто»? Трохи банально, але це все ж таки ініціює розмову.

У кращому випадку, ви отримаєте відповідь, а потім і зустрічне запитання. Тож розмова продовжиться.

Як почати спілкування на сайті знайомств з жінкою або чоловіком: 6 простих порад

Обговоріть захоплення

Не всім це подобається, але іноді може спрацювати – поцікавтеся улюбленою музикою, фільмами, спортивною командою, місцями у місті. Попросіть рекомендації. Якщо ви зробите це безтурботно і, що важливо, вам теж є чим поділитися, це стане початком спілкування.

Не виходьте з себе, якщо не отримаєте відповіді

Якщо хтось залишає ваше повідомлення без відповіді, не грубіте і не впадайте в істерику. Або перейдіть до іншого співрозмовника, або залиште спокійне подальше повідомлення – іноді люди просто забувають відповідати або втрачають повідомлення серед інших. Відповідь не надійшла ще раз? Час рухатися далі.

Add a Comment

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *